Dziś oddaję Wam do dyspozycji jeden z najdziwniejszych mini-projektów (a może usług?) jakie wykonałem z użyciem narzędzi informatycznych.

Chodzi o coś, co może pomóc Wam w terapii poznawczo-behawioralnej, którą bardzo Wam polecam jeśli chcecie opanować strach przed 🕷🕷🕷 pająkami 🕷🕷🕷. Wasz lekarz bądź lekarka może wam bowiem wyznaczyć zadanie domowe – przyswajać (i oswajać) pajęcze treści. Chodzi o teksty, obrazy, zdjęcia, filmy – ale małymi kroczkami i stopniując sobie wrażenia.

Wszystko super, ale… jak szukać treści o pająkach bez narażania się na wyskakujące z każdej wyszukiwarki multimedia? Tu pojawiam się ja, cały na biało, siedzący na czarnym pają…rumaku.

grafika wygenerowana przez AI

Zapisz się na mój pajęczy biuletyn i raz dziennie otrzymasz maila o pająkach. Pierwsze wiadomości zawierają sam tekst. Potem stopniowo wprowadzam obrazki, zdjęcia i linki do Youtube. Obecnie jest tych maili siedem, wysyłanych co 24h, czyli wystarczy tydzień, ale w przyszłości może dodam coś więcej.

Może wydawać się to głupie, ale znam osobę, której to (łącznie z całą terapią i innymi zadaniami domowymi) pozwoliło pozbyć się paraliżującego strachu przed tymi słodziakami.

Na biuletyn możesz zapisać się klikając w ten link i wypełniając formularz. Lub poniżej, zapisując się przy okazji na inne kategorie.

Zostań pogromc(zyni)ą pająków!

Podobało się?

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Subskrybuj powiadomienia o nowych wpisach.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *