Jeśli powyższy tytuł zawiera dwa, trzy albo nawet cztery nazwy produktów, których wcześniej nie znałeś – nie przejmuj się. Ja rok temu nie znałem trzech z nich.

Tym razem będzie trochę inaczej. Mógłbym pisać tu przez godzinę jak super jest N8N, co to są PikaPodsy (niestety nie mają nic wspólnego z Pokemonami) albo czym jest Baserow. Zamiast tego postanowiłem nagrać demo i pokazać.

Na demo pokazuję przepływ N8N, który przygotowałem już jakiś czas temu. Zajęło mi to może godzinkę a efekt jest na tyle fajny, że postanowiłem nagrać i pokazać potencjał tego narzędzia.

Demo trwa niecałe 7 minut i specjalnie przyspieszyłem w nim swój głos, abyście nie zasnęli. Ja – edytując wideo i wycinając pomyłki czy niepotrzebne fragmenty – zasnąłem cztery razy od słuchania swego głosu. Dlatego wam serwuję już przyspieszone o 1,5x. Jeśli to za mało – YouTube pozwala zwiększyć prędkość jeszcze bardziej.

Linki do produktów użytych w prezentacji

Czy N8N może robić coś bardziej zaawansowanego?

Oczywiście! Powyższy przykład jest banalnie prosty, w porównaniu do tego co można z N8N wykrzesać. Wystarczy rzucić okiem na listę gotowych szablonów i wklikać się w dowolny aby zobaczyć potencjał tego narzędzia. Możecie też sprawdzić listę gotowych integracji – czyli klocków, jakie możecie użyć budując rozwiązania.

Przykładowy obieg z N8N

Miłego oglądania!

[…]

Podobało się?

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Subskrybuj powiadomienia o nowych wpisach.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *