pakt

Jedno zdjęcie zastępuje tysiąc słów? Niby prawda, ale zdjęcie okraszone dobrym tekstem jest jeszcze lepsze! Połączmy dwa światy, pisarski i fotograficzny a wyjdzie nam bardzo przyjemna mieszanka – blog dla miłośników tekstu i obrazu, czyli fotopakt.pl. Znajdziecie tam nie tylko świetne fotki, jeszcze lepsze teksty ale również połączenie obu tych form upichcone przez Monikę i Arka! Gorąco zapraszam i zachęcam.

Dlaczego właściwie o tym piszę? Bo robiłem tę stronkę z racji tego że znamy się wiele lat, to raz. Bo szablon do niej Arek wygrał w (nieustawionym!) losowaniu na blog.elimu.pl, którego jestem od paru lat współszefem, to dwa. Bo losowanie na elimu nie odbyłoby się gdyby nie nieugięty Janusz Kamiński z Template Monster Polska, który miał siłę aby męczyć mnie o ten konkurs wiele tygodniu (jeśli nie miesięcy), to trzy.

Jak widać jedna strona a wiele „paktów” przy niej było i mam nadzieję, że jeszcze jakieś będą. Fajni ludzie to ostatnio towar deficytowy a Monika, Arek i Janusz wykazali się anielską cierpliwością, którą należy promować w dzisiejszym zabieganym świecie. Dzięki!

PS. wkrótce postaram się opisać (ale już chyba na blogu elimu) jak przebiegała praca z szablonem od Template Monster – żeby nie było, że wszystkie ich produkty są (dla mnie) złe. 🙂

 

close

A może email z wpisami raz na miesiąc?

Udostępnij ten wpis FacebooklinkedinmailFacebooklinkedinmail
Obserwuj blog FacebooklinkedinrssmailFacebooklinkedinrssmail