krzysztof palikowski

jak ryba w webie

menu_glowne

  • o autorze
    • Publikacje
  • Kontakt
  • Galerie
    • Zdjęcia Emilki
  • Rekomendacje
    • Film
    • Muzyka

Witaj na mojej prywatnej stronie. Większość tutejszych wpisów ma formę osobistego pamiętnika. Prowadzę jeszcze kilka stron, na które zapraszam. Na Webware piszę o aplikacjach internetowych, na Elimu publikuję pokazy video dotyczące budowania stron www. Stronami i/lub serwerami Basoofka oraz Shadowrun Polska zajmuję się jako administrator. Sporo też piszę na innych stronach - spis publikacji. Więcej o mnie tutaj.

webware

Webware rusza

Wpisał palikowski 7 May 2008 - 9:05am
  • internet
  • strony www
  • web2.0
  • webware

Rusza mój pierwszy oficjalny ... podserwis? Podblog? Jakby tego nie nazwać chcę gorąco poprosić:

a) wszystkich znudzonych notkami na temat internetu i stron www o pozostanie tutaj,
b) wszystkich znudzonych zdjęciami Emilki i notkami o moim prywatnym życiu o "zaulubienie" lub "zaeRSSowanie" http://webware.palikowski.net

Jak widać z poniższego wykresu pierwszy dzień otwarcia przyniósł wzrost oglądalności na poziomie "plus nieskończoność" :)

[img_assist|nid=1201|title=Webware - statystyki po 1 dniu :)|desc=|link=none|align=center|width=724|height=297]

  • palikowski's blog
  • Wypowiedz się

Webware wspomagające zarządzanie projektami według Getting Things Done - 4 aplikacje online

Wpisał palikowski 29 October 2007 - 6:35am
  • czas
  • gtd
  • internet
  • listy
  • projekty
  • todo
  • webware
  • www
  • zarządzanie

Szukając dobrej aplikacji webowej wspomagającej nas w zarządzaniu projektami w systemie GTD trzeba nieźle napracować. Ja zrobiłem to za Ciebie i przetestowałem nozbe, vitalist, hiveminder, oraz remember the milk (rtm).

Nozbe

http://www.nozbe.com/

  • 1 odpowiedź
  • Czytaj dalej

Witam na stronie!

Nazywam się Krzysztof Palikowski. Na stronie znajdziesz wpisy dotyczące spraw prywatnych (rodzinne wspomnienia, zdjęcia) oraz moich pasji - internetu, kultury, systemów CMS, informatyki i jej wpływu na życie.

Staram się tu pisać bardziej prywatnie, ale jeśli interesujesz się internetem, aplikacjami online, web2.0, zapraszam na mój blog webware.palikowski.net. Moją potrzebę dzielenia się zdobytą wiedzą realizuję na http://elimu.pl, gdzie znajdziesz kursy wideo (screencasty) dotyczące budowy serwisów www w oparciu o darmowe narzędzia - skrypty CMS działające na platformie LAMP.

Więcej o mnie znajdziesz tutaj, na GoldenLine, LinkedIn.

tokonda - status

Nowe na stronie

  • Zimowe radości i smutki z Emilką
  • Testowanie ScribeFire
  • drupal 6.16 i 5.22
  • Zwodowałem elnetserwis (w końcu)
  • wpis z drupal editora
  • Them Crooked Vultures - łup w łeb
  • Accelerando - porno dla informatyka i futurologa
  • Elastica - miłe zaskoczenie po latach

nb

Follow this blog
Kontakt z autorem :: Drupal Polska - społeczność użytkowników :: hosting zapewnia Linuxpl.com
RoopleTheme